Yaşam

Yargı 62. bölüm fragmanını izle! (VİDEO) Kıyamet yeni bölüm fragmanı! Yargı fragmanı haftaya mı yayınlanacak?

yargı 62. bölüm fragmanını izle! Kıyamet 62. bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Kıyamet dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı ve ne zaman yayınlanacak? Peki neden Kıyamet 62. bölüm fragmanı yok? Kıyamet 62. yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yargı fragmanı haftaya mı yayınlanacak? Kıyamet’in bir sonraki bölümünün fragmanı yayınlandı mı? Yargı 62 yeni fragmanı yayınlandığında haberimizde olacak. Detaylar…

KARAR 62. BÖLÜM FRAGMANI

Yargı 62. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında haberimizde yer alacaktır.

Kingfisher YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YARGI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kıyamet, Eylül ayında çekimlerine başlayan Ay Üretim imzalı aksiyon drama Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Dizi, bir cinayetin savcı ve avukatın yollarının kesişmesiyle ortaya çıkan olayları konu alıyor.

Yolları bir cinayet davasıyla kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesini anlatacak dizinin oyuncuları, sete gitmeden önce okuma provası için bir araya geldi. Son dönemde adından söz ettiren yetenekli oyuncular Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yanı sıra Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Alici, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar da kadroda yer alıyor. “Yargı”nın güçlü oyuncu kadrosu. Gençtürk, Onur Özaydın, Ece Yüksel, Hasret Çakar, Arda Anarat, Onur Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Parıltı Karadiş gibi usta ve genç isimler bir araya geliyor.

habernurhak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu